בניית אתר בוויקס (WIX)

תוכן עניינים

בניית אתר ב-wix

לפני הכל נגיד שוויקס (WIX) היא חברה שאנחנו מאוד אוהבים כי היא חברה ישראלית (גאווה!) שנמצאת בפיתוח וגדילה בקצב מסחרר.

מה זה וויקס?

וויקס היא פלטפורמה לבניית אתרי אינטרנט מעולים בקלות ופשטות בחינם. (יש צורך בקניית שטח אחסון מוויקס עצמם).

בניגוד לוורדפרס, המערכת של וויקס היא “קוד סגור” ואין אפשרות להוסיף כלום שאינו יוצר ושוחרר על ידי וויקס עצמה. בגלל שהמערכת היא “קוד סגור” בוני האתרים תלויים לחלוטין בוויקס כשזה נוגע לשדרוגים, אפשרויות, תוספי מערכת ואלמנטים. וויקס מוציאים שדרוגים ואלמנטים חדשים כמעט בכל חודש ורק לאחרונה השיקו את הבונה האתרים החדש שלהם editor x. הבנייה בוויקס היא בשיטת drag and drop בדומה לאלמנטור שבוורדפרס.

הבנייה בוויקס היא חינמית לחלוטין אבל כדי לחבר דומיין לאתר יש צורך לרכוש חבילת אחסון של וויקס – אין אפשרות לאחסן את האתר בשרת אחסון חיצוני אלא רק בשרתים של וויקס.
וויקס מחזיקה בשרתים כמעט בכל העולם וגם עושה שימוש בcdn לכן זה לא משנה מבחינת מהירות הטעינה של האתר. החיסרון פה הוא חוסר האפשרויות והתחרות בבחירת שרת אחסון.

השאר/י פרטים ואחד הנציגים יחזור אלייך בהקדם

איך בונים בוויקס?

יש כמה אפשרויות לבניית אתר בוויקס: 1. שימוש בתבנית מוכנה. 2. “לתת” לוויקס לבנות לך את האתר. 3. שימוש בתבנית חלקה ולבנות בעזרת בונה הדפים וcorvid שהוא הקוד של אתר וויקס.

  1. שימוש בתבנית.

לוויקס יש מגוון דיי רחב של תבניות לשלל סוגי אתרים – מנעולנים, צלמים, מעצבים, מאמני כושר, רואי חשבון, מסעדות (כולל הזמנת שולחן ומשלוחים), חנויות ועוד.

ברגע שבוחרים בתבנית מתאימה נשאר רק להוסיף תוכן ושלנות עיצוב שאינו לטעם הלקוח.

  1. לתת לוויקס לבנות את האתר בשבילך.

בנייה בשיטה הזו היא הקצרה ביותר אבל לא המומלצת ביותר. כרגע שבוחרים באפשרות זו וויקס שואלים איזה סוג אתר אנו צריכים, חנות, תדמית, קטלוג וכו’. אחר כך וויקס מתאימה לך תבנית שמתאימה לסוג האתר שבחרת.

  1. שימוש בeditor ו-corvid.

באפשרות זו אנו בחורים בתבנית נקייה ומתחילים לבנות ולעצב מאפס, בוחרים צבעים, אלמנטים ואפשרויות.

בונה האתרים של וויקס מציע מגוון מאוד גדול של פונקציות ואלמנטים, ומה שאינו קיים בבונה האתרים (editor) ניתן לבצע באמצעות הקוד של וויקס (corvid).

מה אנו מציעים בבניית אתרים בוויקס?

הצוות שלנו מתמחה בבניית אתרי אינטרנט בוויקס. אנו מציעים מגוון רחב של אפשרויות בניית אתר בוויקס והכל בהתאם לדרישות הלקוח.

בניית אתר מתבנית – בדרך כלל לאתרי תדמית קטנים שאינם דורשים עיצוב ובנייה מיוחדים. אם אתם רוצים לבנות אתר קטן בתור התחלה ולא רוצים להשקיע יותר מידי כסף בבנייתו – זו הבחירה שלכם.

בנייה באמצעות editor ו- corvid – בנייה של אתר מאפס עם עיצוב ייחודי לכל לקוח לפי דרישתו. בנייה של כל סוגי האתרים – תדמית, חנות או מסעדות.

אם יש דרישות מיוחדות אנו משתמשים בcorvid ליצירת פונקציות מיוחדות.

מאמרים שיכולים לעניין אותך: