אודות

היי אנחנו חברת יוסי + יוסי = יוסיז, והדבר היחיד שאנחנו מתעסקים בחיים זה קידום אתרים (זה למה אנחנו מאוד טובים בזה) אנחנו מאמינים שכל אחד טוב בתחומו.
אנחנו נדאג להביא את האתר שלך לדף ראשון ויגרוף את כל הקליקים, שלא תטעו, אנחנו לא רק דואגים להביא לכם טראפיק לאתר, אלא להפוך את האתר להכי ממיר שיש, אנחנו באופן אישי נהפוך אותך לאוטוריטה בתחומך.

אנו מציעים לך לקחת צעד קדימה בעסק שלך וליצור איתנו קשר עוד היום!

מי אנחנו?

יוסי יאיר - מנכ״ל ומייסד החברה

יוסי יאיר - מנכ״ל ומייסד החברה

נעים מאוד, אני יוסי, מקדם אתרים כל שנות חיי הבוגרים, אוהב גלישה וכדורסל.

אז איך הכל התחיל? בגיל קטן הייתי גיימר שלא זז לרגע מהכיסא, מאוד אהבתי לשחק משחקי מולטיפלייר עד גיל שפשוט הבנתי שיש גם עולם בחוץ, עם זאת תמיד היה לי זיקה למחשב.

בהמשך החיים בניתי ותיחזקתי כמה אתרי איקומרס (דרופשיפינג) שזה היה עוד נושא חם, הם היו מניבים אבל עם הרבה כאב ראש, התחלתי ממש לבנות אתרים ללקוחות ולעשות שיווק ממומן בפייסבוק ובגוגל, פשוט אהבתי את התחום של הווב, אחרי שנה שהייתי בניו יורק חזרתי לארץ וחיפשתי עבודה בתחום, ללמוד דברים חדשים וכו'.

הכרתי את תחום ה-SEO דרך בחור מאוד נחמד שלקח אותי לעבוד אצלו, הייתי עובד מהבית במשך תקופה ארוכה, עד שהחלטתי לאחר תקופה ארוכה כשכיר לפתוח חברה משלי, שאני אעסוק מהבוקר עד הערב רק בזה.

אני נהנה מאוד לעשות את מה שאני עושה, קידום אתרים זה עולם גדול ומדהים, ממליץ בחום להכיר אותנו כי רק אז תדעו כמה ידאגו לאתר שלכם ויטיסו אותו למקום הראשון בגוגל!

אם תתנו לנו את הכדור לידיים, אני מבטיח לכם שאנחנו ניתן את ה200% שלנו כדי להגיע לתוצאות מדהימות!

יוסי שושן - שותף מנהל

היי לכם, אני יוסי שושן, עוסק בקידום אתרים כבר למעלה מעשור.

את האהבה ל-SEO גיליתי בגיל 18 שמתוך שיעמום הקמתי אתרים וחקרתי באינטרנט איך לקדם אותם וגיליתי שעם עבודה נכונה ועקבית אפשר להגיע לתוצאות מרשימות.

במשך הזמן הקמתי מספר נכסים דיגיטליים שמצליחים לא רע עד היום, מה שחיזק אצלי את התחושה שלא משנה באיזה תחום האתר שתקדם כל עוד תשקיע בו ותחשוב מחוץ לקופסה, הוא רק ילך ויעלה.

אני מזמין אתכם לקדם את האתר שלכם ביחד איתנו, אצלנו לקוח הוא לא עוד שורה באקסל אלא עולם ומלואו שהצלחתו, הצלחתנו.

 

יוסי שושן - מקדם אתרים