שירותי קידום אתרים

בעמוד הזה יופיע כל השירותים שאנחנו מבצעים מא-ת.

קידום אתרים לרופאים

למה בעצם רופא צריך לקדם את האתר שלו יותר מכל בעל מקצוע אחר? מכיוון שהרבה מהלקוחות הפוטנציאליים מחפשים רופאים באינטרנט ורוצים לקרוא מידע עליהם, ובשביל שנוכל להתברג במקומות הראשונים בביטויים שקשורים לרפואה צריך שהאתר ישדר אמינות, מומחיות, סמכותיות וניסיון ללא פשרות.
אנחנו עושים קידום אתרים לרופאים ברמה הכי גבוהה שיש!

קידום אתרים בארצות הברית

לדעתי פרוייקטים קידום אתרים בארה״ב זה הכי כיף שיש, המגוון אפשרויות שפתוחות לנו בתור מקדמי אתרים הם עצומים, כמו כן אנחנו עומדים באתגר גדול אבל שאפשר להצליח בו.
אז איך אנחנו מביאים אתר בארה״ב לדף ראשון בגוגל? את זה תגלו ברגע שנתחיל לעבוד ביחד :)

קידום אתרים לעורכי דין

לקדם אתר עורך דין בגוגל יותר להיות מעניין מאוד, התחרות היא גדולה, אבל עם עבודה טובה ואצבע על הדופק אפשר להגיע לתוצאות מדהימות! יש לנו שיטות מדהימות לקדם אתרי עורכי דין, יש לנו המון ניסיון בזה ואלו הפרוייקטים שאנחנו הכי אוהבים!

קידום אתרים לבעלי מקצוע

קידום אתרים לבעלי מקצוע ונותני שירות כמו הנדימן, אינסטלנטור מנועולן וכד' מתבצע בצורה שונה מקידום "רגיל", אנחנו נרצה להתמקד בדברים שונים מאשר עורכי דין למשל.
אנחנו מקדמים אתרי בעלי מקצוע בארץ ובארצות הברית, אנחנו יודעים איך להביא את הביטויים החשובים והאלו שמביאים כסף לעמוד ראשון בגוגל.

קידום אתרי מכירות

קידום אתרי איקומרס יכול להיות דבר מאתגר, אבל הכי כיף שבעולם.
התוכן זה המוצרים, אם יש הרבה מוצרים, כל העבודה שלנו כמקדמי אתרים, זה לקחת את זה ב2 ידיים, ולהרים את זה למעלה.
אתרי איקומרס זה בין הפרוייקטים שאנחנו יותר אוהבים ומקצועיים בהם.

קידום אתרים באנגלית

תכל׳ס, קידום אתרים באנגלית לא שונה מקידום אתרים בעברית, אלא איך שאומרים בכל מקום להתנהג לפי מקומו, ובחו״ל יש מנהגים שונים מבארץ, חשוב שהדברים האלה יבוצעו על ידי אנשים שמבינים את הניואנסים הקטנים.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם :)​